Przejdź do treści

o mnie

Hej,

mam na imię Karolina i od 10 lat jestem marketerką.

Te 10 lat upłynęło mi na intensywnym zbieraniu doświadczeń. Pracowałam na etacie po stronie agencji, a potem po stronie klienta. Uczyłam się od najlepszych – jako freelancerka brałam udział w projektach dla dużych i małych marek pod skrzydłami aż 8 różnych agencji marketingowych. Z dumą prowadziłam własne projekty dla klientów indywidualnych.

W czerwcu 2022 przyszedł dla mnie czas wymarzonych zmian. Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie postanowiłam założyć własną butikową agencję marketingową. Tak powstało nino media. Wspierające miejsce oferujące pomoc wszystkim tym, którzy znają się na prowadzeniu biznesu, ale na marketingu już niekoniecznie.

Potrzebny Ci partner, który ogarnie działania w socialach, stworzy stronę www, poprowadzi bloga, a przy tym wymyśli fajny konkurs lub kreatywną promocję? Nie mogłeś trafić lepiej!

Jak pracuję?

Podstawą udanej współpracy jest dla mnie jasna komunikacja, dobry vibe i przejrzyste zasady. Szukam zawsze najlepszych rozwiązań dla klienta i jego portfela. Dostarczam usługi od A do Z. Strony www wykonuję zgodnie z zaleceniami UX, a treści optymalizuję pod SEO, tam gdzie mogę – podpowiadam kierunki i kolejne działania. Pracuję partnersko. Czujesz, że się dogadamy? Napisz!

Jasna komunikacja


Żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba zacząć rozmawiać. Agencja musi zadawać pytania, drążyć i dociekać. Bez tego nie będzie dobrego projektu.

Jasna

Przejrzysty proces

Planowanie to moja mocna strona. Najpierw briefuję klienta, potem tworzę plan działania i na każdym kroku raportuję, w którym miejscu procesu się znajdujemy. Lubisz mieć kontrolę nad działaniami swojej marki? Polubisz nino media.

Pasja do marketingu

Lubię marketing i marketing zdaje się lubić mnie. Nie jestem tu za karę i mam szczęście zawodowo zajmować się tym, co naprawdę sprawia mi przyjemność. Chcesz pracować z pasjonatką? Czekam tu na Ciebie!

W nino media każdą trudność traktuję jak szansę na rozwój.
Utknąłeś? Wspaniale!
Pozwól, że wytyczę dla Twojej marki nowy szlak!